Fenomastic Emulsion Ürün Serisi

Fenomastic Emulsion serisi, su bazlı iç cephe boyasıdır.

 

Mat, ipek mat ve parlak olarak farklı parlaklık seçeneklerine sahip olup mükemmel örtücülüğe sahiptir. Su bazlı olması sayesinde boya uygulaması sırasında ve sonrasında koku yapmaz.

Fenomastic Stain Resistant - Leke tutmayan boya!

 

Fenomastic Stain Resistant, yüksek kalitede, uzun dönemli koruma ve estetik görünüm sunan su bazlı, ipek mat iç cephe boyasıdır. Leke tutmama özelliği  sayesinde boya kalemi, kahve, çay, şarap, ketçap gibi lekeler duvardan kolaylıkla temizlenir ve yüzeyde parlama yaşanmaz

 

 

Fenomastic Hygiene Matt

 

Yıkanabilme özelliği sağlayan su bazlı boyadır ve üstün kapatma özelliği ile yüzeylere mükemmel bir görünüm kazandırır. Renk solmasına karşı dayanım gösterir  ve multicolor teknolojisi ile sınırsız renkte üretilerek hayalinizdeki rengi duvarlarınıza taşımanızı sağlar.  Küf ve bakteri oluşumuna dirençlidir; çatlak köprüleme özelliği ile zaman içerisinde yapının oturmasıyla duvarlarda meydana gelen çatlakları köprüleme imkanı  sunar.

 

   Önerilen boya sistemi

 

1 kat Fenomastic Primer astar

2 kat Stucco macun

2 kat Fenomastic Hygiene Matt

 

Fenomastic Hygiene Silk

 

Üstün çatlak köprüleme, küf ve bakteri oluşumuna karşı dirençli özellikleriyle Fenomastic Hygiene Silk, Multicolor teknolojisiyle sınırsız renkte üretilir. Fenomastic  Gold yıkanabilme, alev yayılımını engelleme gibi birçok üstün özelliğiyle, iç cephe boyalarında üstün standartların boyasıdır.  Alev yayılımını engelleme ve çatlak köprüleme özellikleri test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Bakteri ve küfe karşı dirençlidir.

 

Önerilen boya sistemi

 

1 kat Fenomastic Primer astar

2 kat Stucco macun

2 kat Fenomastic Hygiene Matt

Fenomastic, Pure Colours Silk

 

İpek mat, akrilik kopolimer iç cephe boyasıdır. Su bazlıdır, silinebilir ve cam tekstil duvar kağıdı üzerine uygulanabilir. Multicolor Bilgisayar Sistemi ile renklendirilebilir.  Mükemmel örtücülük, kolay rötüş imkanı ve renk solmasına yüksek dayanım gösterir. Alev yayılımını engelleme özelliği test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

 

Önerilen boya sistemi

 

1 kat Fenomastic Primer astar

2 kat Stucco macun

2 kat Fenomastic Pure Colours Silk

Fenomastic Enamel Ürün Serisi

Jotun, iç cephe dekorasyonunda alkid boyanın görselliğinden vazgeçemeyenlerin ihtiyaçlarını, en yüksek kalitede alkidlerden ürettiği boya grubu Fenomastic  Enamel ile karşılıyor.

 

Fenomastic Enamel Matt

 

Mat, alkid baazlı boyadır. Mükemmel örtücülük sağlayan, sararmaya karşı maksimum dayanım gösteren Fenomastic Enamel kurşunsuzdur, sağlığınızı tehdit etmez. İç cephelerdeki ahşap ve metal yüzeylerin üzerine uygulanabilir.

 

Önerilen boya sistemi

 

İç cephede,

1 kat Fenomastic Primer ya da Jotashield Alkali Resistant Primer

2 kat Fenomastic Enamel Matt

 

Çelik yüzeylerde

1 kat demiroksit metal astarı

2 kat Fenomastic Enamel Matt

İç Cephe Astar

Fenomastic Primer

 

Boya sisteminde astar kullanımı, boyanın yüzeye tutunmasını sağlayarak boyanın hem ömrünü hem de performasını artırırıcı büyük bir etkiye sahiptir. Fenomastic

Primer, alkali dayanımlı olup yüzeye daha iyi nüfuz edebilmesi için özel olarak formüle edilmiştir.

Lady Effects Ürün Serisi

Dekoratif efekt boyaları ile farklı desen ve dokular artık duvarlarınızda. İster dalga efekti isterseniz mermer efekti.. Herşey hayal gücünüzle sınırlı...

Lady Effects Stucco Antica

 

Lady Effects Stucco Antica, iç cephede mermer efekti oluşturan su bazlı renkli macundur. Lady Effects Stucco Antica, çeşitli renk alternatifleri ile iç cephede eskitilmiş bir görünüm oluşturulmasını sağlar.

 

Önerilen boya sistemi

Yeni boyanan yüzeyler üzerine:

1 kat astar

2 kat Stucco

2 kat Fenomastic Emulsion Matt

2-3 kat Lady Effects Stucco Antica

 Lady Effects Glaze

 

Lady Effects Glaze, yüksek kaliteli alkid bazlı boyadır. Mermer, sünger, alaz ve renk köpüğü gibi dekoratif efekt tekniklerinde kullanılabilir. Lady Effects Glaze, geç kuruma özelliği ile istenilen desen oluşturulana kadar duvarda denemeler yapılmasına fırsat sunar.

 

Önerilen boya sistemi

Ahşap yüzeyler üzerine:

1 kat Bengalac wood primer

2 kat Stucco macun

2 kat Fenomastic Enamel Semigloss

1 at Lady Effects Glaze

Lady Effects Pearl

 

Lady Effects Pearl, parlak bitiş sağlayan yüksek kalitede su bazlı boyadır. Lady Effects Pearl, çeşitli renk alternatifleri ile iç cephede cilalı bir görünüm oluşturulmasını sağlar.

 

Önerilen boya sistemi

Yeni boyanmış yüzeyler üzerine:

1 kat astar

2 kat Stucco

2 kat Fenomastic Emulsion Matt

2-3 kat Lady Effects Pearl

Lady Effects Metallic

 

Lady Effects Metallic, yüksek kalitede üretilen su bazlı boyadır. Starlight, Golden Glow ve Moondust olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır.

Lady Effects Metallic Starlight

 

Yaldızlı görünüm sunan su bazlı boya

Yüksek kalitede, şeffaf, su bazlı üründür. Su bazlı veya tekstürlü boyalarda son kat olarak kullanılabilir. Ürün, ışık spotları yardımıyla özel efektler  yaratmak için iç cephe yüzey kullanımına çok uygundur. Metalik renkte simli bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda motif çalışmaları üzerinde kullanılarak farklı efektler de oluşturulabilir. Yüzey, ışık kaynağına, konumuna ve yoğunluğuna göre parıldar.

 

Lady Effects Metallic Starlight

 

Altın görünümlü su bazlı boya

Yüksek kalitede, şeffaf, su bazlı üründür. Su bazlı veya tekstürlü boyalarda son kat olarak kullanılabilir. Ürün, ışık spotları yardımıyla özel efektler  yaratmak için iç cephe yüzey kullanımına çok uygundur. Yüzey, ışık kaynağına, konumuna ve yoğunluğuna göre parıldar.

 

 

Tekrar boyanan yüzeyler üzerine:

1-2 kat Lady Effects Stucco Antica

 

 

Beton ve alçıpan yüzeyler üzerine

1 kat astar

2 kat Stucco macun

2 kat Fenomastic Enamel Semigloss

1 kat Lady Effects Glaze

Yeniden boyanan yüzeyler üzerine:

1-2 kat Lady Effects Pearl

© 2016 Ali Ergülcü İnşaat